امروزه گسترش فروشگاه های آنلاین و امکان پرداخت به صورت اینترنتی، کاربران بسیاری را برای تجربه خریدهای غیرحضوری ترغیب می‌کند با این حال هنوز عده ای از کاربران فضای مجازی، خرید با امکان پرداخت در محل را به انواع دیگر روش ها ارجح می‌دانند. مفتخریم اعلام کنیم که در دکویراق با در نظر گرفتن سلیقه و راحتی تمام مشتریان خود، امکان واریز وجه سفارش را به 3 روش فراهم کرده ایم:

شیوه های پرداخت

شیوه های پرداخت

پرداخت اینترنتی

این روش متداول ترین نوع پرداخت در خریدهای اینترنتی است. برای استفاده از روش پرداخت آنلاین تنها کافی است پس از ثبت سفارش خود و تکمیل مراحل خرید، به درگاه بانکی فروشگاه متصل شوید و هزینه آن را به صورت اینترنتی پرداخت نمایید. برای این منظور شما می‌بایست به شماره 16 رقمی درج شده به روی کارت بانکی خود، رمز دوم ، cvv2 کارت و تاریخ انقضای آن دسترسی داشته باشید.

پرداخت در محل

یکی از گزینه هایی که پس از ثبت سفارش خود به آن دسترسی می‌یابید، گزینه ” پرداخت در محل” است. شما با انتخاب این روش می‌توانید هزینه کالای خود را پس از تحویل در آدرس ثبت شده در سامانه، به مامور پست بدهید. شایان ذکر است به طور معمول استفاده از این روش در فروشگاه های اینترنتی، برای سفارشات بیش از سه میلیون تومان، کالاهای حجیم و سنگین و سفارشاتی که که با باربری ارسال می‌شوند، امکان پذیر نیست.

این روش در حال حاضر تنها در شهر تهران امکان پذیر است. شما می‌توانید هزینه سفارش خود را به صورت نقدی آماده کرده و آن را پس دریافت کالا، به مامور پست تحویل دهید یا اگر امکان پرداخت وجه سفارش به صورت نقدی در محل برایتان مهیا نیست، می‌توانید هزینه سفارش خود را در دستگاه‏‏‌ های کارت ‌خوان سیار (POS) ماموران پستی ثبت و آن را با استفاده از یک کارت بانکی عضو شتاب واریز نمایید.

کارت به کارت

این روش، دیگر امکانی است که برای پرداخت وجه سفارش شما ایجاد شده است. برای استفاده از این شیوه می‌توانید با دریافت شماره کارت بانکی فروشگاه، هزینه محصول مورد نظرتان را به صورت کارت به کارت به حساب دکویراق واریز و ثبت سفارش خود را قطعی نمایید.