امروزه قرار دادن سینک ظرفشویی پشت پنجره از معیار های دکوراسیون مدرن محسوب می شود. محدود کردن دکوراسیون آشپزخانه به یک قوانین تکراری، می تواند فرصت استفاده از جدید ترین تجهیزات آشپزخانه را از شما بگیرد. نصب سینک ظرفشویی، اجاق گاز، هود و یخچال از ضروری ترین لوازم کاربردی محسوب می شوند. با این حال بسیار پیش آمده که در یک مهمانی یا برای جابجایی به منزل جدید متوجه شباهت بسیاری که در دکوراسیون آن ها وجود دارد شده باشید. با معجونی استثنایی از سلیقه و هزینه می توانید آشپزخانه خود را به زیباترین و البته متفاوت ترین بخش خانه تبدیل کنید. ریسک کنید و با قرار دادن سینک ظرفشویی پشت پنجره آشپزخانه از انواع آبچکان رومیزی کابینت ایده ای کم هزینه و زیبا در آشپزخانه داشته باشید.

نمونه آبچکان های رومیزی که بالای سینک ظرفشویی قرار می گیرند در سایت دکویراق در سه رنگ و هر رنگ آن در سه سایز 80، 100 و 120 سانتی متر برای فروش گذاشته شده اند. هر یک از سه سایز گفته شده برای نصب روی سینک های ظرفشویی با طول 80، 100 و 120 سانتی متر مناسب هستند.

رنگ مشکی: آبچکان جلو پنجره مشکی رنگ

رنگ سفید: آبچکان بالای سینک سفید رنگ

رنگ نقره ای: آبچکان پشت پنجره نقره ای رنگ

قابلیت ویژه ای که از طرف شرکت سازنده ی این مدل آبچکان ها در نظر گرفته شده در سفارش اختصاصی آن ها به سلیقه مشتری و نسبت به نیازی که دارند است. از این رو تعدادی از سوالات که به منظور راحتی شما در خرید و سفارش این محصول در نظر گرفته شده با توضیحات تکمیلی قرار گرفته است.

آیا می توان نوع سبد ها را به صورت سفارشی انتخاب کرد؟

این مدل از آبچکان کابینت آشپزخانه به صورت پکیج هایی با 7 سبد تولید می شوند. با توجه به کوتاه بودن طول یونیت 80 سانت این محصول، امکان استفاده از هر 7 سبد به صورت همزمان امکان پذیر نیست. با این حال حتی مدل های 80 سانتی متری این آبچکان نیز دارای هر 7 سبد هستند.

اگر به دنبال خرید سفارشی این محصول هستید می توانید تعداد و نوع سبد ها را مشخص کرده و خریداری کنید.

مشخص کردن تعداد و نوع سبد ها

امکان تغییر طول، عرض و ارتفاع پایه ی آبچکان وجود دارد؟

بله. در صورتی که طول سینک ظرفشویی شما با طول آبچکان هماهنگی نداشته باشد می توانید طول آن را به صورت سفارشی انتخاب کنید. پیش از سفارش دقت داشته باشید که حداقل فاصله ی مورد نیاز بین پایه های آبچکان و لبه خارجی سینک باید 10 سانتی متر باشد.

هرگز سایز آبچکان را با محاسبه ی سینی سینک و لبه های آن انجام ندهید. این امر موجب عدم ثبات آبچکان هنگام استفاده و تکان خوردن آن می شود. از این رو پایه های آبچکان باید حتما روی کانتر کابینت قرار بگیرند.

قرار گرفتن پایه های آبچکان روی کانتر کابینت

آیا می توان از این آبچکان در مکانی غیر از سینک ظرفشویی پشت پنجره استفاده کرد؟

از مهم ترین نکاتی که پیش از خرید این مدل آبچکان ها باید در نظر بگیرید در فاصله ی طبقه ی بالایی آن تا کابینت بالایی و ارتفاع شیرآلات سینک ظرفشویی است.

ارتفاع آبچکان های پشت پنجره در مشخصات آن ها کاملا توضیح داده شده اند. در هر سه مدل این آبچکان و هر سه سایز بندی ارتفاع آبچکان معادل 62/7 سانتی متر است. فاصله ی سینک ظرفشویی تا کف کابینت دیواری خود را اندازه گرفته و با در نظر گرفتن فضایی که برای قرار دادن ظروف لازم می دانید آبچکان را خریداری کنید. در صورتیکه ابعاد زیر از فضایی که در اختیار دارید بیشتر است می توانید ارتفاع آبچکان را به صورت سفارشی انتخاب و تهیه کنید.

اگر در آشپزخانه خود از سینک کورین استفاده کرده اید این محصول را باید سفارشی خریداری کنید. آبچکان های پشت پنجره برای سینک هایی که شیر آب آن ها روی سینک نصب شده مناسب هستند. در سینک هایی مانند مدل های کورین شیر عقب تر از سینک نصب شده که مانعی در استفاده از این آبچکان حساب می شود. 

آبچکان های پشت پنجره

می خواهم رنگ سبد های آبچکان با بدنه آن متفاوت باشد

البته که می توانید علاوه بر انتخاب نوع سبدها، رنگ آن ها را نیز تغییر داده و خریداری کنید.

فاصله ی آبچکان از پنجره چقدر باشد؟

بستگی دارد که استفاده روزانه شما از پنجره چقدر باشد. ممکن است پنجره ی آشپزخانه ای ریلی داشته باشید یا پنجره با لولا به قاب اصلی متصل شده باشد. بدون در نظر گرفتن استفاده شما از پنجره، این اندازه باید حداقل 10 سانتی متر باشد.

آیا تغییرات و سفارشی سازی آبچکان روی سینک ظرفشویی پشت پنجره در قیمت آن تاثیر دارد؟

خیر!

ایجاد هر تغییری در این محصول از طرف شرکت تولید کننده به صورت رایگان انجام شده و قیمت نهایی معادل همان قیمت شرکتی محصولات است.

علاوه بر این مدل آبچکان که برای سینک ظرفشویی پشت پنجره طراحی شده، نمونه تمام استیل آن نیز به فروش می رسد. تعداد سبد ها در این مدل آبچکان کمتر بوده و سطح آن با رنگ الکترواستاتیک پوشش داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *